Kurumsal

Şirketimiz 2014 yılında Doğalgaz, hampetrol ve petrol ürünlerinin uluslararası pazarda lojistik ve ticaretinin yapılması amacıyla kurulmuştur. Petrol ve petrol ürünleri son derece stratejik ve değerli bir üründür. Özellikle tamamına yakın kısmı ithalata bağımlı olan Türkiye gibi ülkelerde daha da önem kazanmaktadır. Bunun yanında taşıması ve depolanması özellik arz etmekte ve kendine özgü zorlukları bulunmaktadır.

Firmamız genç olmasına karşın, deneyimli ve uzman kadrosu ile ülkemizin mevcut alt yapısını efektif olarak kullanarak özellikle Akdeniz havzasında üretilen hampetrolün dünya piyasalarına sunulmasında ve bölgenin akaryakıt ürün ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli hizmetler sunmaktadır.

Misyonumuz
Uluslararası arenada ve özellikle yakın pazarlarda, başta petrol ve petrol ürünleri lojistiği ve ticareti olmak üzere enerji sektöründe faaliyetler bulunarak gelişen, esnek ve dinamik yapısıyla rekabetçi çözümleriyle müşterilerine ve bulunduğu piyasalara değer katmak.

Vizyonumuz
Faaliyette bulunduğu alanlarda, çevre ve yaşam değerlerine saygılı ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren, sosyal paydaşlarında en üst düzeyde memnuniyet sağlayarak kalitesine güvenilen ve tercih edilen bir dünya şirketi olmak.

Değerlerimiz
Güvenilirlik
Çalışkanlık
Yenilikçilik
Çevreye Duyarlılık
Rekabetçi
Sorumluluk Bilinci
Çalışan Memnuniyeti

English Russian Saudi Rabia Facebook Twitter